Zaczynamy od niemożliwego. A potem idziemy dalej. My nie stoimy w miejscu. Ty też nie będziesz.

Głównym celem marki TAKEANDBE jest przybliżanie ludzi do realizacji marzeń, poprzez wykorzystanie technologii, które firma zamierza oferować. Obiecaliśmy sobie, że obdarzymy konsumentów trzema porządanymi zasobami: czas, przestrzeń i narzędzie. 

Czas to organizowane warsztaty VB, na których uczestnicy mają szansę w ciągu trzech godzin zastanowić czego naprawdę pragną w dziewięciu stworzonych kategoriach życia. 

Przestrzeń to platforma społecznościowa projektowana również jako aplikacja mobilna. Ten innowacyjny produkt pozwoli uporządkować życiowe cele w konkretnych kategoriach i znaleźć sposoby, aby te cele osiągnąć.

Narzędzie to planner, który pozwoli uporządkować, zaplanować oraz zorganizować czas, by mieć optymalne warunki do zrealizowania celów i marzeń. 

 

Założyciele

Katarzyna Stefańska

W TAKE AND BE odpowiedzialna za strategię, planowanie, zarządzanie i rozwój. Absolwentka Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej w Łódzkiej Szkole Filmowej oraz Aktorstwa w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Przekonana, że nie ma rzeczy niemożliwych – tą maksymą zaraża wszystkich napotkanych ludzi. Na codzień świetnie zorganizowany umysł. Po godzinach pełna empatii blogerka, dla której istnieje tylko „teraz”.

Damian Podraza

W TAKE AND BE odpowiada za IT, innowacje oraz strategię relacji z dystrybutorami. Na co dzień lubi zmagać się z problemami jako programista. Niesamowicie inteligenty i cierpliwy tester różnych ideologii życiowych, dla którego nie istnieją słowa „nie da się czy nie można”. Filozofia i muzyka mają specjalne miejsce w jego życiu.

Paulina Jeronim

W TAKE AND BE odpowiada za koncepcje wizualne, rozwój projektów oraz nowe pomysły. Jej oryginalne rozwiązania zaskakują, a następnie stają się rzeczywistością w procesie tworzenia. Gdy akurat nie podróżuje fizycznie, odbywa niekończące się podróże duchowe A jeśli właśnie nie ogląda filmu to najpewniej go kręci lub montuje. Pewnego dnia zrobi teledysk dla Lany del Rey.

Małgorzata Janiszewska

W TAKE AND BE odpowiedzialna za wizję graficzną, research, analizę finansową i wsparcie. Studentka V roku Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie. Pracuje jako kierownik produkcji przy projektach telewizyjnych. Uzależniony od kawy artystyczny umysł, który jest doskonale uporządkowany. Jest specjalistą w zarządzaniu i planowaniu biznesu oraz z zamiłowania grafikiem.

Stefania Michera

W TAKE AND BE odpowiada za koncepcje wizualne, design i wszelkie pomysły wykraczające poza schemat. Studentka IV roku Sztuki Mediów na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Z zawodu graficzka i fotografka, z zamiłowania grająca na ukulele, posiadaczka 27 roślin. Marzy o powrocie czasów świetności polskiego plakatu filmowego.

Nasza historia

 • Uruchomiliśmy stronę internetową oraz kanały social media TAKE AND BE oraz zaplanowaliśmy strategię ich prowadzenia na najbliższe tygodnie
 • Nawiązaliśmy współpracę z hurtownią w Azji Wschodniej
 • Zrealizowaliśmy pierwsze darmowe warsztaty VISION BOARD
 • Wynajęliśmy dom na siedzibę TAKE AND BE
 • Zorganizowaliśmy zbiórki gazet oraz wybraliśmy miejsce do organizacji warsztatów VISION BOARD
 • Zamknęliśmy design produktów
 • Wprowadziliśmy składki zarządu
 • Zaprezentowaliśmy prototyp platformy
 • Dopracowaliśmy kosztorys firmy
 • Przeprowadziliśmy research platform social media
 • Ustaliliśmy grupę docelową, do której kierowany będzie produkt
 • Zaprojektowaliśmy i opracowaliśmy innowacyjny wzór VISION BOARD
 • Ustaliliśmy na nowo strategię i ideę firmy TAKE AND BE
 • Przeprowadziliśmy research produktowy na rynku polskim i globalnym
 • Uruchomiliśmy kanały komunikacji firmy
 • Podjęliśmy decyzję o regularnych spotkaniach
Nasza wizja wyznacza ramy działania. Określa i pomaga stopniowo osiągać zrównoważony, jakościowy wzrost. To nasze zobowiązanie na rzecz tworzenia lepszego świata.
Chcemy przybliżać ludzi do realizacji marzeń. Chcemy wschłuchiwać się w potrzeby ludzi, obserwować je i ciągle się uczyć. Chcemy oferować najlepsze na świecie produkty i usługi, dzięki pasji, którą wkładamy w ich tworzenie.
Do każdej decyzji podchodzimy z zaangażowanym sercem i umysłem.

„Tworzyć przyszłość,

inspirować ludzi,

zmieniać świat.“

Kontakt

Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej, masz do nas pytania lub chcesz nawiązać współpracę napisz do nas.
kontakt@takeandbe.com